Thermomix’ten 50. yıla özel çevrimiçi bir lezzet kütüphanesi

Share

1961’de basit bir mikserle yola çıkıp 10 yıl içinde pişirme dünyasında devrim yaratan Vorwerk, entegre ısıtma işlevine sahip bir mutfak cihazı olan ilk Thermomix® modelini bir başarı hikayesine dönüştürdü. Bu ikonik ve hepsi bir arada hizmet sunan mutfak cihazı, tam 50 yıldır 70’ten fazla ülkede milyonlarca evde sihirli anlar yaratıyor. 

Thermomix TM5 ile rehberli pişirme fonksiyonu da sunan dokunmatik ekranı hayatlarımıza giren Thermomix’in son yeniliklerinden biri olan Cookidoo’yu da 50.yılına özel olarak Türkiye’deki tüketicilerle buluşuyor. 

“On binlerce tarifin yer aldığı bir lezzet kütüphanesi: Cookidoo”

Dijital çipleri sayesinde yüzlerce tarifi dijital bir ekrana taşıyan ve rehberli pişirme fonksiyonu sağlayan Thermomix, Cookidoo ile 50.000’den fazla tarifi tek bir platformda topluyor. 

Türkçe dil seçeneği de dahil olmak üzere 12 farklı dilde tarif seçeneğini bulunan cihazda 40 farklı ülke versiyonu yer alıyor.  Meksika’dan Singapur’a, Belçika’dan Arjantin’e birçok dünya lezzetinin bulunduğu Cookidoo tarif geliştiriciler tarafından denenmiş tarifleri içerdiği için daha önce hiç denemediğiniz bir yemeği bile en doğru şekilde yapmanıza yardımcı oluyor, sürdürülebilir lezzetleri ile başarı garantisi sunuyor. 

Thermomix’in çip bölümüne yerleştirilen ve wi-fi yönlendiricisi görevi gören Cook-Key ile artık 50.000’den fazla tarifi ekranlarınızda görmek mümkün oluyor. Üstelik Cook-Key satın alan kişiler ilk 12 ay ücretsiz Cookidoo üyeliği kazanıyor. 

Cookidoo kullanıcılara beğendiği tarifleri kaydetme, haftalık planlayıcı, alışveriş listesi gibi özellikleriyle kişiselleştirme imkânı sunuyor. Kullanıcıların daha önce pişirdiği yemekleri ve beğendiği yemekleri hafızasında tutarak da ilgi duyabileceği tarifleri öncelikli olarak tavsiye ediyor. 

Hibya Haber Ajansı

You may also like...