Share

Vatandaşımıza, memnun olmadığı siyasilere mecbur olmadıklarını gösteriyoruz

Darıca Sinoplular Derneğini ziyaret…

BTP liderinin ilk durağı Darıca’daki Sinoplular Derneği oldu.
Burada dernek yöneticileriyle görüşüp sohbet eden BTP lideri çıkışta kendisine yoğun ilgi gösteren vatandaşlara da seslendi.
Baş, “Kıymetli arkadaşlar, oylarınıza talibiz BTP olarak. Hiç merak etmeyin, Darıca’yı en mükemmel şekilde Cevat Başkanla yönetiriz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni de en mükemmel biçimde Muharrem Can başkanla yönetiriz. Cevat başkanımla Muharrem başkanım sizlere emanet” dedi.

 

“Vatandaşımıza, memnun olmadığı siyasilere mecbur olmadıklarını gösteriyoruz”

Ziyareti sırasında Kocaeli basınının sorularını da cevaplandıran Hüseyin Baş, “Benim halktan gördüğüm, siyasete küsmüş bir vatandaşımız var. Bu noktada çok haklılar çünkü siyasete vatandaşın verebileceği tek şey oy vermek. Ama verdiği oy karşılığında hizmet alması gerekiyor, ekonomisinin iyi olması gerekiyor, sosyal ortamının iyi olması gerekiyor,  hukukun adaletin temin edilmiş olması gerekiyor ama vatandaşımız verdiği o oy karşılığında bunların hiçbirini temin edemiyor. Siyasetten beklentisini hükümetten, hem ana muhalefet ve yavru muhalefetten göremediği için siyasete küsmüş bir halkımız var. Vatandaşımızın aslında bu isimlere, bu partilere, bu logolara, bilinenlere mecbur olmadığını, memnun olmadığı takdirde başka alternatifleri olduğunu göstermek için biz de çalışmalarımızı yapıyoruz BTP olarak Türkiye’nin her yerinde adaylarımızla birlikte” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir