Share

Vodafone Red’liler Karlı Havalarda da Eğlencede Sınır Tanımıyor

Vodafone Red, sınırsız eğlence dünyasıyla karlı havalarda da müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Netflix, YouTube, Instagram gibi en popüler uygulamalar Vodafone Red’lilerin internetinden yemiyor.

 

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, Red çatısı altında sunduğu ürün ve hizmetlerle karlı havalarda da müşterileri için eğlencede sınır tanımıyor. Vodafone Red’liler büyük ölçüde evde geçirdikleri bu karlı günlerde 3 ay Standart Paket Netflix üyeliğiyle en popüler dizi ve filmleri izleyebiliyorlar. Netflix, YouTube, Instagram gibi en popüler uygulamalar Vodafone Red’lilerin internetinden yemiyor. Vodafone Red müşterileri, dijital rehber Piri üyeliğiyle evlerinden farklı coğrafyaları, kültürleri ve sanat eserlerini keşfedebilecekleri binlerce sesli tura da 12 ay boyunca ücretsiz erişebiliyorlar. Böylece Redliler evlerinden çıkmadan eğlencede ve seyahatte sınır tanımıyorlar. Redliler tüm bu ayrıcalık ve çok daha fazlasına Yanımda uygulaması üzerinden erişebiliyorlar.

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

 

“Vodafone Red çatısı altında dünyanın en büyük içerik sağlayıcısı markalarıyla işbirliği yaparak müşterilerimize sunduğumuz sınırsız eğlence dünyasını sürekli genişletiyoruz. Bu içerikler sayesinde, Red’li müşterilerimiz için karlı havalarda da eğlencede sınır tanımıyoruz. Vodafone Red’liler, Netflix, YouTube, Instagram gibi en popüler uygulamaları internetinden yemeden gönül rahatlığıyla kullanabiliyor. Yenilikçi ürün ve servislerimizle müşterilerimizin her koşulda yanında olmaya devam edeceğiz.”

 

Vodafone Red’in sınırsız ayrıcalıklar dünyasını keşfetmek için Red’li olan veya olmayan herkes vftr.co/red adresini ziyaret edebiliyor.

 

Tüm işlemler Vodafone Yanımda’dan

 

Vodafone’lular karlı havalarda mağazaya gitmeden de tüm işlemlerini Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden halledebiliyor. Mobil müşteriler, Vodafone Yanımda uygulamasını fatura ödeme, fatura detaylarını öğrenme, TL yükleme, kullanılan tarife ve paketler, kalan kullanımlar, geçilebilecek tarifeler gibi pek çok işlem için kullanırken, ev interneti müşterileri de uygulamanın fatura görüntüleme ve ödeme, taahhüt detaylarını inceleme, QR kod üzerinden kolay ve hızlı kablosuz bağlantı paylaşımı gibi birçok özelliğini kullanabiliyor. Ayda 14 milyonu aşkın kişinin yaklaşık 300 milyon kez girdiği Vodafone Yanımda, Türkiye’nin en çok kullanılan mobil uygulamaları arasında yer alıyor.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı