Yalçın: mitinge katılan onbinlerce yurttaşımıza teşekkür ediyoruz

Anadolu Birliği Partisi tarafından, "Anayasayı Koruma İnisiyatifi Bir araya Geliyor" çağrısı ile Maltepe İlçesi Maltepe Miting Alanı'nda düzenlenen miting yapıldı. Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, on binlerce kişinin katıldığı Maltepe mitingini değerlendirerek, katılan vatandaşlara teşekkür etti.
 
Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, “11 Eylül’de Maltepe’de yapılan Mitinge katılan yurttaşlarımızın gösterdikleri ilgiye teşekkür ederiz. Beklentimizin üzerinde bir ilgi ve destek gördük” dedi.
 
Mitingin gönüllülük esasına göre yapıldığına vurgu yapan Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, “Hemen belirtelim mi, evet biz siyasi partiyiz ve bir çok parti mitinge destek verdi, ancak bu süreçte hiçbir profesyonel destek alınmadı ve sponsorumuz da yoktu. Herşey gönüllülük esasına göre, amatör bir ruhla ve imece usulü gerçekleşti. Çünkü resmi başvurucusu biz olmakla birlikte bu mitingin sahibi sivil, siyasal herkesti. Mitingimize katılım, 10.000 kişi bizim için ilk hedefken, 20.000 den fazla oldu. Hatta gelemeyen, alana giremeyen, gelip-gidenlerle bu sayış 30.000 seviyesinde gerçekleşti. Bir çok il ve ilçeden otobüs kaldırma planımız başarısız oldu. Herkes kendi ödeyerek ve dolmuş usulü araçlar kalkacaktı, eksik yolcu yüzünden bir çok araç kalkamadı ve bir kısmı da otobüs durağında beklenen saatte buluşma gerçekleşmediği için bazı il ve ilçelerden gelenler olsa da bir çok il ve ilçeden gelecek olan katılımcılarımız gelemedi. Öte yandan mitingimizle ilgili toplamda 1,5 milyon Tiwit atıldı ve gün boyu TT olduk” şeklinde konuştu. 
  
Parti olarak miting ve açık hava organizasyonlarının devam edeceğini ifade eden Genel Başkan Bedri Yalçın şunları kaydetti; “Katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Bu mitingdeki tecrübelerimiz ışığında  bundan sonraki açık hava, kapalı salon, stadyum, sanal medya ortamında gerçekleştireceğimiz etkinliklerimizle ilgili çalışmalarımız devam edip, sonuçlandığında sizlerle paylaşacağız. Bu arada Aşı ve PCR dayatmasına karşı siyasi partiler, kendi aramızda bir centilmenlik anlaşması yaparak kendi aramızda ortak politikalar belirleme ve işbirliği konusunda önümüzdeki günlerde bir takım girişimlerimiz olacaktır. Bu girişimlerin, seçim ittifakına dönüştürülmesi imkanlarını da araştıracağız.  
Ayrıca, “Siyasi Ahlak ve Değişen dünyada Siyasi Partilerin yeri ve rolü” konulu bir şura düzenlemeyi düşünüyoruz. Bu vesile ile Anayasa, siyasi partiler ve seçim yasası, seçim sistemleri, siyasetin finansmanı, seçim ittifakı ve baraj konularının da tartışılacağı şuraya diğer partilerin, akademisyenler ve hukukçuların, kanaat önderlerinin katılmalarını bekliyoruz. Bu konularda da yeni gelişmeler olduğunda sizlerle paylaşacağız. 
Mitingle ilgili olarak, 5gvirusnews ve diğer destekleri ile bizi güçlü kılan parti, STK temsilcileri ve akademisyenlerimize, tüm katılımcılarımıza, organizasyonda emeği geçenlere, Valimize, Polisimize tekrar teşekkür ediyoruz.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Etiketler: 19 okunma
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. turkiyeajans.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Risk Açıklaması:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. turkiyeajans.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir