Yapay zeka destekli Oral-B iO 9 incelemesi!

Share

Ağız ve diş sağlığı alanında güncel teknolojiye sahip ürünleri ile tanınan Oral-B’nin yeni iO 9 serisi şarjlı diş fırçası incelemesi ile sizlerleyiz.

Oral-B iO 9 şarjlı diş fırçası inceleme!

Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

SDNShiftdelete.net

Oral-B iO 9 şarjlı diş fırçası satın almak için: https://bit.ly/3qiBYlZ

Mükemmel temizlik hissi ve hassas fırçalama deneyimi sunan yeni Oral-B Series 9 kablosuz diş fırçası, yapay zeka desteği sayesinde ağız içinde hangi bölümün ne kadar iyi fırçalandığını mobil uygulaması aracılığı ile sizlere gösteriyor.

Oral-B iO Series 9, 4 adet Oral-B iO Ultimate Clean yedek fırça başlıkları ve kablolu Power2Go şarjlı seyahat çantası ile kutusundan çıkıyor. Kişiselleştirilmiş fırçalama için günlük temizleme, beyazlatma, diş eti bakımı, hassas, yoğun, süper hassas ve dil temizleme olarak 7 farklı akıllı moda sahip olan kablosuz diş fırçası, gerçek zamanlı olarak etkileşimli renkli ekrana sahip.

3 boyutlu diş takibi ile artırılmış gerçeklik aracılığıyla her dişin yüzeyini haritalayarak tam bir temizlik sağlıyor. iO 9, genel olarak Oral-B iO serisi yedek başlıklarıyla da uyumlu. Fırçalama alışkanlıklarınız ve diğer istatistikleriniz ise bluetooth bağlantısı sayesinde Oral-B uygulamasında görüntülenebiliyor.

Haber Kaynağına Git

You may also like...