ANIL ALAN SİNEMA FİLMİNDE

Share

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Anıl Alan, Mevlüt Bora’nın yönetmenliğini yaptığı ‘Kurgu’ isimli sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

BİR SENARİSTİN YAZDIĞI HİKÂYE GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR?

Yapımcılığını Sinetim Medyanın Üstlendiği, Senaryosunu ve yönetmenliğini “Mevlüt Bora” nın yaptığı “Kurgu” filminin çekimleri Antalya’da başlayacak. Antalya’nın Ünlü tatil beldesi Belek’te 5 Yıldızlı bir otelde gerçekleştirilecek olan çekimler farklı konusu ve ezber bozan türüyle şimdiden merak konusu olmaya başladı. Türk sinemasında Daha önce benzer bir örneği işlenmemiş psikolojik gerilim tadındaki film kadrosuyla da dikkat çekiyor. Birçok ünlü oyuncunun yer alacağı filmde müzik dünyasının sevilen isimlerinden Anıl Alan’da yer alıyor.İlk kez sinema filminde oynayacağı için çok heyecanlı olduğunu belirten ünlü sanatçı Alan, ‘Filmin senaryosu muhteşem. Bence 2024’e damga vuracak bir yapıt olacak’dedi.

KISA ÖZET

Psikolojik çıkmazlar içinde kalan ve yazma yetisini kaybetmiş bir senarist yazabilmek için kendisini bir otele kapatır. Yazdığı hikâyeler otelde gerçeğe dönüşmektedir. Bu durumu fark edip çığırından çıkan senarist kendi yazdığı senaryoya hapsolur. Ya yazdığını silecek ya da yazdığı hikayede yok olacaktır.

Türkiye Ajans

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir