Birgün , 1 Ekim de “Motor”diyor

Share
Eski Yeşilçam Oyuncularının rol alacağı 38 Bölümlük , Birgün isimli dizi filmin çekimleri 1 Ekim 2023 günü İstanbul da başlıyor. Yeşilçamın birbirinden renkli isimlerinin yer alacağı dizi filmin çekimleri 2. Bölümden itibaren Çorum il ve ilçelerinde devam edecek.
Kıng Yapım adına , Hakan Çelenk ve Hamit Öztürk ün yapımcılığını üstlendiği Birgün isimli dizinin senaryo ve yönetmen koltuğunda Hande Özkan oturacak.
Yeşilçamın ünlü isimleri Engin Çağlar , Serdar Gökhan gibi star oyuncularla görüşmeler devam ediyor. Kıng Yapım adına Hakan Çelenk ” özel bir kanala çekeceğimiz dizi filmimizin konusunu sır gibi saklıyoruz. Ünlü Yeşilçam oyuncularıyla görüşmelerimiz devam ediyor. Bazıları ile sözleşmemiz yaptık. Netleşince daha detaylı bilgi vereceğiz. 1 Ekim günü nadipse motor diyoruz, birinci bölümden sonra kalan 37 bölümü Çorum da çekeceğiz .Dizimizin senaryosu Hande Özkan hanımefendiye ait. Yönetmen koltuğunda da Hande Özkan oturacak. Şimdiden sanat camiası ve sinema adına, ayrıca kadromuza hayırlı olsun ” şeklinde konuştu.
Haber: Zeki Demir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir