ÇAMLICA GENÇLERİNDEN MEHMET ŞAHİN’E BÜYÜK DESTEK

Share

ÇAMLICA GENÇLERİNDEN MEHMET ŞAHİN’E BÜYÜK DESTEK

Çamlıcalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen ve bu hafta Cumartesi, Pazar günleri 19’ uncusu düzenlenecek Tokar Şenlikleri öncesi Çamlıcalı gençlerden Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin’e büyük destek geldi.
Gülben Ergen, Hakkı Bulut ve Elif Buse Doğan gibi ünlü sanatçıların da sahne alacağı ve yoğun katılım ile gerçekleştirilmesi beklenen Tokar Şenlikleri öncesi Çamlıca Mahallesi gençlerinden Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin’e büyük sürpriz yapıldı. Şenlik alanına yaptırdıkları dev pankarta “Kırsalda, Köyde, Şehirde…. Her yerde sen bizimleydi, biz de seninleyiz Mehmet Başkan” yazdıran gençler 2024 Mart ayında gerçekleştirilecek seçimler öncesi Mehmet Şahin’e destek oldular.

KÖTÜ GÜNDE BİZE SARILDI, İYİ GÜNDE GÜVEN VERDİ. BİZE HER ZAMAN UMUT VERDİ.

Konu ile ilgili açıklama yapan gençler “Mehmet Başkan sadece iyi günde değil, kötü günde de bizimleydi.Sadece mahallemizdeki düğünlerde değil, cenazelerde de aramızda acımızı paylaştı. İhtiyaç olsun olmasın her zaman yanımızda oldu. İstihdam ettiği doktor ve sağladığı ambulanslar ile yaylalarımızda sağlık hizmetini ayağımıza getirdi. Kötü günde bize sarıldı, iyi günde güven verdi. Bize her zaman umut verdi. Bizde her şartta onun yanında olduğumuzu göstermek istedik. Böyle güzel bir sürpriz yaptık.” dedi.
Haber: Zeki Demir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir