Genç ve başarılı fotoğraf sanatçısı Dilan Bozyel’in objektifiyle Argos in Cappadocia’yı yeniden keşfetmeye hazır mısınız?

Share

Argos in Cappadocia’nın 2020 yılında başlattığı “Art Goes Argos” Artist in Residence programı, bu kez genç ve başarılı fotoğraf sanatçısı Dilan Bozyel ile devam ediyor. Bozyel, 21-23 Mart’ta program kapsamında Argos in Cappadocia’nın farkı mekanlarından aldığı ilhamla ölümsüz karelere imza atmaya hazırlanıyor.

 

Argos’un hikayesinden ve Kapadokya’nın büyülü coğrafyasından ilham alan “Artist in Residence” projesi yaratıcı isimlerin katılımıyla kaldığı yerden devam ediyor. Art Goes Argos programına dahil olan son isim fotoğraf alanında ulusal ve global ölçekte birçok önemli projede yer alan Dilan Bozyel oluyor. 21-23 Mart’ta Argos in Cappadocia’nın farkı mekanlarında ilham yolculuğuna çıkmaya hazırlanan Dilan Bozyel, Argos in Cappadocia’nın bulunduğu coğrafyayı yansıtan mistik atmosferini deneyimleyerek objektifine takılan özgün karelerin peşine düşecek. Bozyel’in yakaladığı ilham dolu kareler, Argos in Cappadocia misafirlerine farklı bir keşif deneyimi yaşatacak.  

 

Geçtiğimiz yıl başlayan ve ilk olarak Sudi Etuz’un yaratıcısı Şansım Adalı’nın ağırlandığı Art Goes Argos programı, sırasıyla yönetmen/yapımcı/yazar Mu Tunç ve dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı/söz yazarı Zola Jesus ve yazar Merve Başcumalı’yı ağırlayarak özgür yaratıcılığın ve ilham verici hikayelerin parçası olmak isteyen misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatmıştı. Artist in Residence programı ile her mevsim farklı bir hikâyenin yaşandığı Argos in Cappadocia’nın büyülü atmosferi eşliğinde sanatçılara ilham olmayı amaçlayan Art Goes Argos programı ağırlamalarına devam ediyor. Başarılı fotoğrafçı Dilan Bozyel ile ağırlamalarına devam eden Art Goes Argos programı yeni konuklarını ağırlamaya yıl boyunca devam edecek.  

 

Argos in Cappadocia “Artist in Residence” ile misafirlerine; zengin bir tarih, eşşiz güzellikte manzaralar, yöresel ürünler ve geleneksel tariflerle hazırlanan menüler, otantik dekorasyonla buluşan mimarinin yanı sıra sanatla zenginleştirilmiş bir konaklama sunuyor. Argos in Cappadocia misafirleri konaklama yolculuğu süresince her detayı ile bütünsel bir deneyim yaşıyor. 

 

Yaratıcılığı özgür bırakacak ilham verici bu hikâyenin bir parçası olmak, her sabah yeni bir rüyaya uyanmak ve eşsiz anılar biriktirmek isteyenler Art Goes Argos programı kapsamında Argos in Cappadocia’da yerlerini şimdiden ayırtabilir. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye Ajans

[email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir