Share

Güzel model oyuncu yoğun bakımda

 

İstanbul un ünlü model oyuncu ve iş kadınlarından Berrin Direk, Adana da yaylaya giderken freni patlayan kamyonun penceresinden yola savruldu. Direk, yoğun bakıma alındı.

Adanalı fotomodel, oyuncu, moda magazin dergisi sahibi ve iş kadını Berrin Direk , Andırın yakınlarında kaza geçirdi. Freni patlayan kamyon bir ağaca çarptı, fotomodel Berrin Direk kamyonun penceresinden yola fırladı ve metrelerce sürüklendi.
Kadirli, Andırın ilçeleri arasında gerçekleşen trafik kazasında , Berrin Direk iki ayrı kamyonete yüklediği prafebrik evleri yaylaya götürüyordu. Direk in olduğu kamyonun freni patlayınca , şoför aracın direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kamyon uzun süre sürüklendikten sonra bir ağaca vurarak durabildi. Kamyonun penceresinden asfalt yola fırlayan model oyuncu ve iş kadını Berrin Direk, yerde metrelerce sürüklendi. Önce Kadirli Devlet Hastanesi’ne götürülen güzel fotomodel oyuncu Berrin Direk, hastanede göğüs doktoru olmadığı için Adana Ceyhan dan gelen ambulans ile Ceyhan Devlet Hastanesinde yoğun bakıma alındı.
Başından ve vücudunun değişik yerlerinden yaralanan Direk in omzunda ve göğüs kafesinde kırıklar olduğu ifade edildi. Hayati tehlikesi bulunan Berrin Direk in annesi Şengül Direk ve oyuncu arkadaşları Ayten Erman Üret ve Zeki Demir “Berrin için bütün sevenlerinden dua bekliyoruz. Allah gencligine bağışlar inşallah ” dediler..

Haber: Zeki Demir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir