İYİ Parti nin Alanya adayı Mehmet Şahin

Share
31 Mart Yerel seçimleri öncesi Alanya da siyaset hareketli günler geçiriyor.
Alanya da en fazla belediye başkan aday adayı olan İYİ Parti nin adayı da belli oldu. Yaklaşık iki yıldır belediye başkan adayı olmak için çalışmalarını yoğun olarak sürdüren Mehmet Şahin in adaylığı kesinleşti. Şahin yaptığı basın açıklamasında duygularını şu şekilde ifade etti.
” Değerli Hemşehrilerim;
Bildiğiniz üzere, 2013 yılında başlayan ve iki dönem yürüttüğüm Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevimi, Alanya’mıza olan hizmet borcumu başka bir kulvarda ödemek amacıyla, tekrar aday olmayarak 17 Kasım 2022 tarihinde sona erdirdim.
Alanya’mıza hak ettiği hizmeti sunmak için, Alanya Belediye Başkan Adaylığı düşüncemi 2022 yılı Ağustos ayında siz değerli Alanya Halkı ile paylaşmıştım.
“Her Şey Alanya’mız İçin” söylemi ile çıktığım bu yolda, bugüne kadar inandığım doğrularla, her alanda üretken, zengin, mutlu ve güçlü bir Alanya’yı inşa etmek için çalışmalarıma devam ettim.
Bu kutlu dava için; “Bizim siyasetimiz; Önce Millet, Önce Memleket diyenlerin siyasetidir.” felsefesiyle ülkemize hizmet için kurulmuş İYİ PARTİ çatısı altında hizmet etmeye karar verdim.
Alanya’mıza hizmet için çıktığım bu yolda, aynı değerleri paylaştığım;
İYİ Parti Genel Başkanımız Sayın Dr. MERAL AKŞENER’ e
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcılarımıza,
İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyelerimize,
İYİ Parti Milletvekillerimize,
İYİ Parti Antalya İl Başkanımıza ve Yönetimine,
beni yol arkadaşı olarak gördükleri için teşekkür ederim.
Bu vesile ile benden dualarını ve desteklerini esirgemeyerek her zaman yanımda olan çok kıymetli ALANYA HALKI’na şükranlarımı sunarım.
Mehmet ŞAHİN
İYİ PARTİ ALANYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI”
Haber: Zeki Demir

Türkiye Ajans

[email protected]

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir