John Grant Sözünü Esirgemeden Yazdığı Şarkılarıyla 24 Mart’ta Zorlu PSM’de!

Share

New wave’den synthpop’a folk’tan indie rock’a uzanan repertuvarıyla farklı kitleleri kendine çekmeyi başaran ünlü Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve müzisyen John Grant, 24 Mart 2022 akşamı Zorlu PSM’de müzikseverlerle buluşacak.

 

Alternatif rock grubu Czars'ın kurucu ortağı, baş vokalisti, piyanisti ve birincil söz yazarı olarak öne çıkan ve 1994'ten 2006'da grup dağılana kadar Czars ile altı stüdyo albümü çıkaran, ardından kariyerine solo olarak devam eden John Grant, 24 Mart akşamı Zorlu PSM’de Türkiye’deki hayranları ile buluşmaya geliyor!

 

“GMF”, “Marz” ve “Black Belt” gibi parçalarıyla son zamanlarda dijital platformlarda öne çıkan John Grant, ilk solo albümü “Queen of Danish” ile albümü piyasaya sürdüğü 2010 yılında Mojo tarafından ‘Yılın En İyi Albümü’ ödülünü aldı. Geçtiğimiz Haziran ayında,  “Boy from Michigan” albümü ile başarısını perçinleyen ve Sinéad O'Connor, Goldfrapp, Tracey Thorn, Elbow, Beth Orton, Conor O'Brien, Damien Dempsey, Hercules & Love Affair, Midlake, Kylie Minogue, Budgie, Robbie Williams ve Piano Magic gibi çok sayıda değerli sanatçıyla iş birliği yapan John Grant, 24 Mart Perşembe gecesi Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde hayranlarıyla unutulmaz bir konser gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Bu müzik şölenine eşlik etmek ve farklı müzik türlerinden esintiler yakalamak için 24 Mart'ta Zorlu PSM’deki bu geceyi kaçırmayın!

  

Bilet Fiyatları:

Öğrenci Fiyat: 55,00 ₺

1. Kategori Fiyat: 275,00 ₺

2. Kategori Fiyat: 220,00 ₺

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir