Kartepe Genç Akademi’ye Ziyaretçi Akını

Share

Kartepe Belediye Başkanı Av.M. Mustafa Kocaman’ın vizyon projelerinden biri olan Kartepe Genç Akademi’yi ziyaret eden Yahya Kaptan Koleji öğrencileri akademiye hayran kaldılar.

 

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M. Mustafa Kocaman’ın vizyon projelerinden geleceğe yatırım olarak dikkat çeken Kartepe Genç Akademi’ye ziyaretler devam ediyor. Öğrenciler, öğretmenlerden akademide verilen eğitimler hakkında bilgi alırken eğlenceli zaman da geçiriyorlar.  

 

EĞLENCE İLE EĞİTİM

Yahya Kaptan Koleji öğrencileri 4 bin kare alanda kurulan Kartepe Genç Akademi’yi ziyaret ederek, akademide yapılan çalışmaları incelediler. Fetem Atölyesi’nde deneyler yaptılar, robotik kodlama sınıfında robotlarla eğlenerek akademi hakkında bilgi aldılar.

 

BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Kartepe Genç Akademi’nin hizmet vermeye başlamasından bu yana büyük ilgi gördüğünü belirten Kartepe Belediye Başkanı Av.M. Mustafa Kocaman “Geleceğin Kartepe’sini ancak gençlerimizle inşa edebiliriz. Bunun için vatanına, milletine bağlı bilime, spora, sanata değer veren gençlik yetiştirmek için gece-gündüz çalışıyoruz. Kocaeli’nin her ilçesinden akademiyi ziyarete gelenler, akademiye hayran kalmaktadır. Bu da bizleri ayrıca mutlu etmektedir’’ açıklamasında bulundu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı