Manisa Her Yerde Okuyor

Share

MANEP 2023 Manisa Her Yerde Okuyor Projesi kapsamında Manisa’da Mehmet Suphi Egemen Ortaokulu ile Merkezefendi Devlet Hastanesi anlamlı işbirliği gerçekleştirdi. Mehmet Suphi Egemen Ortaokulu öğrencileri, farkındalık oluşturmak amacıyla hastanede kitap okudu. Kitap okuma etkinliğine Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Şengül, Merkezefendi Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Fatih Zeren, Okul Müdürü Metin Gencay, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar- Ge Birimi sorumluları ve yaklaşık 200 öğrenci ile veli katıldı.

Merkezefendi Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Fatih Zeren, hastane bünyesinde kitap okuma etkinliği gerçekleştirmekten dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

Mehmet Suphi Egemen Ortaokulu Müdürü Metin Gencay ise, Manisa Her Yerde Okuyor Projesi kapsamında farklı bir etkinlik gerçekleştirmek istediklerini ifade ederek, hastanede kitap okunabileceğini göstermek amacıyla kitap okuduklarını söyledi. Gencay, kitap okumanın önemli olduğunu belirtti. Ardından konferans salonunda 30 dakika boyunca kitap okudular. (BSHA)

Türkiye Ajans

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir