Share

Thomas ve Arkadaşları Yeni Sezonu ile Cartoon Network’te

75 yılı aşkın süredir çocuklara arkadaşlığın önemini anlatan Thomas ve Arkadaşları’nın eğlenceli karakterlerden oluşan yeni, 25. sezonu Tren Takımı, hafta içi her gün 11.00’de Cartoon Network’te çocuklarla buluşuyor.

 

Thomas ve Arkadaşları’nın yeni serisi Tren Takımı’nda Thomas, her zamankinden daha eğlenceli ve cana yakın şekilde sevenlerinin karşısına çıkıyor. Yeni sezonda bir numaralı tren olmaya çalışan Thomas’ın arkadaşlarıyla yaşadığı maceralar, Cartoon Network’te hız kesmeden devam ediyor. 

 

Tren Takımı, Thomas ve Arkadaşları’nın “arkadaşlık” ana temasını korurken; daha fazla karakter, daha fazla komedi, yenilenmiş içerik ve müzikleriyle çocukların keyifli zaman geçirmesine yardımcı oluyor. Eğlendirirken eğitmeyi de başaran Thomas ve Arkadaşları – Tren Takımı, minik izleyicilerine; arkadaşlık, takım çalışması, empati gibi konularda öğretici dersler de veriyor.

 

Tren Takımı ile Sodor Dünya’sını yeni ve heyecan verici yollarla genişleten Thomas ve Arkadaşları’nın ana kahramanı Thomas olsa da, yanında her zaman arkadaşları yer alıyor. Thomas’ın şaka yapmayı seven en yakın arkadaşı Percy, yaratıcı ve pratik çözümler sunan Nia, Thomas ile rekabet içinde olan ve bir numaralı tren olmaya çalışan Dizel, yarışmayı çok seven yeni yüksek hızlı tren Kana ve daha birçok karakter bu yeni serüvende Thomas’ı yalnız bırakmıyor. 

 

Cartoon Network’te yayınlanan Tren Takımı’nın 25. sezonunun aksiyon dolu en dikkat çekici bölümlerinden biri olan ‘Sodor Kupası Yarışı’ ile heyecan ikiye katlanıyor. Thomas'ın yeni arkadaşları arasında yer alan yüksek hızlı tren Kana, dünyanın her yerinden trenleri Avrupa'ya çeken bir yarışma olan Sodor Kupası Yarışı'nı kazanmak için tek ihtiyacının hız olduğuna inanıyor. Kana, ortağı Kenji’nin yarış antrenmanlarında yaralanmasından sonra Thomas’la çalışmaya başlıyor. Kana ve Thomas kısa süre sonra birlikte olabilecekleri en iyi yarışçı olmak için ekip çalışması gerektiğini keşfediyor ve macera heyecanla devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı