Ümit Aktaş, Ankara Kitap Fuarında

Share

Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş, bu yıl 18-27 Mart tarihlerinde 17. si düzenlenen Ankara Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla bir araya gelecek. 

Dr. Ümit Aktaş, ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek fuar kapsamında 19 Mart Cumartesi günü saat 12:00’de “İlaçsız Yaşam” konulu seminer gerçekleştirecek.

“Temiz gıdaya ulaşmanın önemini kavradığınızda, zararlı olanı şifalı olanla değiştirip, hayatınıza adapte ettiğinizde sağlıklı bir yaşam için en önemli adımı atmış olacaksınız” diyen Aktaşson yıllarda dünyayı sarsan hastalıklar, adeta şeker gibi tüketilen ilaçlar, şehir efsanelerine dönüşen doğru bilinen yanlışlar nedeniyle insanların kendilerini çok daha mutsuz, umutsuz ve çaresiz hissettiklerini söylüyor.

Bu konudaki çözüm önerilerini ise “Peki, çaresiz miyiz? Hayır! Sağlığımıza biz sahip çıkacağız, başkası değil. Birileri gelip de bizi hastalıklardan korumayacak; bizi koruyacak kimse yok! Kendimizi biz koruyacağız. Değişimin birden olması gerekmiyor. Adım adım ilerleyeceğiz. Önce gıdamıza sahip çıkacağız, mutfağımızı düzenleyeceğiz, soframızı temizleyeceğiz” diyerek özetleyen Dr. Ümit Aktaş, ilaçsız yaşamla ilgili görüşlerini paylaşacağı seminerin sonunda dinleyicilerden gelen soruları da yanıtlayacak.

Ümit Aktaş, Ankara Kitap Fuarında

Aktaş, seminerin ardından saat 13:00’te Hayy Kitap’ın A405 no’lu standında, aynı yayınevinden çıkan “İlaçsız Yaşam”, “Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi”, “Mutluluk Kürleri”, “Mutluluk Kürleri 2” ve “Diyabet ve Zayıflama Kürleri” adlı kitaplarını da Ankaralı okuyucuları için imzalayacak.

Türkiye Ajans

[email protected]

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir