Share

Vaillant ile “Kafa Rahatlatan Sohbetler”in dördüncü sezonu yayında

Vaillant Türkiye’nin “Kafa Rahatlatan Sohbetler” podcast yayınları, dördüncü sezonu ile devam ediyor. Alanında uzman ve ünlü isimlerin kafalara takılan sorulara, rahatlatıcı cevaplar aradığı podcast yayınlarının dördüncü sezonuna Beyhan Budak ile Özgür Mumcu ve Eray Özer ikilisinin yanı sıra Vedat Ozan konuk oluyor. Sohbetler Vaillant Türkiye’nin Spotify, Google Podcast, Apple Podcast ve Deezer kanalları üzerinden takip edilebiliyor.

 

Vaillant Türkiye’nin, “Kafa Rahatlatan Sohbetler” podcast serisi dördüncü sezonunda, farklı konu ve konukları ile dinleyicilere kafalarını rahatlatma, keyifli zaman geçirme olanağı sunmaya devam ediyor. Yeni sezona Klinik Psikolog Beyhan Budak ile Akademisyen-Gazeteci Özgür Mumcu ve Gazeteci Eray Özer’in yanı sıra koku uzmanı, parfümör Vedat Ozan konuk oluyor. 

 

Vaillant, klasik medya kanallarının yanı sıra sosyal medya ve dijitalde hayata geçirdiği projelerle tüketicileriyle kurduğu bağı güçlendiriyor. Bu projelerin en güzel örneklerinden biri olan “Vaillant ile Kafa Rahatlatan Sohbetler” üç sezondur büyük beğeni topluyor. Serinin yeni sezonunda “Sürdürülebilirlik, Verimlilik ve Teknoloji” konularına farklı pencerelerden bakılıyor, yarın için karışmış kafalar bugünden rahatlatılıyor. Beyhan Budak, motivasyon ve değişim konularından bahsederek verimli bir hayat için küçük adımların nasıl stratejik bir şekilde kullanabileceğine dair ipuçları veriyor. Özgür Mumcu ve Eray Özer yeni teknolojiler ve hayatımızı dönüştürme şekillerine değiniyor. Vedat Ozan ise parfüm ve yiyecek konusundaki sürdürülebilirlik sohbetleri ile kafaları rahatlatıyor.

 

Serinin 17 Nisan 2020'den bugüne kadar olan üç sezonunda; Mirgün Cabas, Beyhan Budak, Güven İslamoğlu, Ufuk Tarhan, Nilay Örnek, Fularsız Entellik gibi alanında uzman ve ünlü isimlerin kafalara takılan sorulara rahatlatıcı cevaplar aradığı toplam 28 bölüm yayınlandı. “Kafa Rahatlatan Sohbetler” podcast serisi Spotify’da 18.535 takipçi sayısına erişerek tüm platformlarda 400 bin dinlenmeye ulaştı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı