0
Share

ZAVLAK DAN CHP’YE ” AĞIR VEDA”

Cumhuriyet Halk Partisisi Alanya örgütünün en önemli isimlerinden Ömer Zavlak partisinden istifa etti.

PARTİNİN HER KADEMESİNDE GÖREV ALDI
Gençlik yıllarında CHP’ye katılan ilçe gençlik kolları başkanlığı ile başlayan siyasi süreçte Parti’nin hemen her kademesinde görev yapan Ömer Zavlak basın mensuplarıyla kahvaltı programında buluştu.
Keyifli bir ortamda geçen kahvaltıya Zavlak’ın sevenleri, gazeteciler ve aile bireyleri katıldı.
Son günlerde bazı basın organlarında yer alan haberlere açıklık getiren Zavlak, duygusal bir konuşma ile parti üyeliğine nokta koyduğunu açıkladı.
UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEYE DEVAM
Yıllarını uyuşturucuyla mücadeleye verdiğini, sokaklarda genç kızların ve delikanlıların uyuşturuculara bağımlı hale getirildiğini dile getiren Zavlak ” Bundan böyle tüm mücadelemiz bu gruplara karşı olacak” dedi.
Dim bölgesine uyuşturucuyla mücadele için bir merkezin yapılması için çalışmalar başlattıklarının altını çizen Zavlak, gerekli bağışları yaptığını ve bölge halkınında katkıda bulunacağını açıkladı.
DUYGU DOLU VEDA
Açıklamalarının ilerleyen bölümünde yıllardır üyesi olduğu ve gönül verip genç yaşlarda mücadeleye başladığı partisinin yönetim şekline eleştiriler sıralayan Zavlak ” Benim partimin, sosyal demokrat bir düşüncenin belirli ağalar tarafından dizayn edilmesine asla gönlüm razı olamaz. Bu şehrin hiçbir sosyal yarasına parmak basmayanların benim siyasi düşüncemle hiçbir paydaşlığı olmayanların, köylünün, garibanın halini bilmeyenlerin sosyal demokratlara şekil vermesi ve rota çizmesi gücüme gidiyor” dedi.
“TARAFIM DAĞLAR, GARİBANLAR VE TUZAĞA DÜŞÜRÜLMEYE ÇALIŞILAN KIZLARIMIZ ”
İstifa ettiğini dile getirirken duygulanan ve gözyaşlarına hakim olmaya çalışan Zavlak ” bundan sonra benim tarafım dağlar, garibanlar, tuzağa düşürülmeye çalışılan kızlarımız olacaktır” dedi.
Program sonu basın mensuplarına Atatürk temalı hediyeler sunan Zavlak “Bundan böyle sadece Atam’la konuşup dertleşeceğim” diyerek konuklarına tek tek teşekkür ederek uğurladı.
Alanya CHP nin en önemli isimlerinden biri olan Ömer Zavlak ın istifasından sonra parti içinde rahatsızlıklar olduğu da gelen haberler arasında.
Haber: Zeki Demir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir