Erken Bulgu Hayat Kurtarır

Share

Medikal ve korunma teknolojisi alanlarında “Yaşam için Teknoloji” anlayışını benimseyerek üretim yapan Dräger, yeni yaşamsal bulgu monitörü ile erken bulgunun önemini vurguluyor.

 

Yeni yaşamsal bulgu monitörü Vista 120 SC, hem yerinde kontrol hem de kesintisiz yatak başı monitörizasyon özellikleriyle klinisyenlerden beklentinin arttığı noktalarda klinik süreçleri iyileştiriyor ve hasta bakımına olumlu etki edecek bilgiye dayalı kararlar alınmasına yardımcı oluyor. 

 

İş Akışınızı İyileştiren Kesintisiz Monitörizasyon

 

İş akışınızı iyileştirerek, hastalarınıza odaklanmaya daha çok zaman tanıyan yaşamsal bulgu monitörünü; Dräger Türkiye Pazarlama Direktörü Beril Kaya ‘‘Acil serviste, takip ünitesinde veya genel serviste birden çok hastanın temel yaşamsal bulgularını ölçmeniz gerektiğinde kuruluma ihtiyaç duymayan ölçüm özellikleriyle klinik iş akışınızı iyileştirebilmenize olanak tanıyor.“ ifadeleriyle anlattı. 

 

Veri girişi, kayıt ve yükleme işlevlerinin kablosuz ağlar üzerinden yapılmasına olanak tanıyan Vista 120 SC, dokümantasyon hataları ihtimalini de azaltmaya yardımcı oluyor. 

 

Erken Uyarı Puanı ile Hızlı Müdahale Mümkün

 

Vista 120 SC, hastanın durumunun bozulma seviyesini gösterecek şekilde birden çok yaşamsal bulgu parametresini, hesaplanan bir puanda birleştiren bir erken uyarı sistemi sunuyor. Bu puanlama mekanizması, klinisyenlerin uyarı belirtilerini belirlemelerini sağlayarak, yaşamı tehdit eden bir olay yaşanmadan hızla müdahale etmelerine olanak tanıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir