Share

MetLife, ‘Kansere Karşı Ferdi Kaza Sigortası’ ile zor gününüzde yanınızda

MetLife Emeklilik ve Hayat; Kansere Karşı Ferdi Kaza Sigortası ile kanser teminatının yanı sıra vefat ve kalıcı sakatlık teminatı sunarak müşterilerinin zor günlerinde finansal olarak yanlarında yer alıyor.

 

Türkiye’nin önde gelen ferdi kaza, hayat sigortası ve bireysel emeklilik şirketlerinden MetLife Emeklilik ve Hayat, günümüzün en önemli kritik hastalıklarından biri olan kansere karşı finansal teminatlar ve kansere yakalanma durumunda bireylerin ihtiyaç duyduğu ayrıcalıklı hizmetler içeren Kansere Karşı Ferdi Kaza Sigortası ürününü hazırladı.  MetLife’ın yoğun talep gören ürünü, DenizBank ve MetLife Çağrı Merkezi üzerinden müşterilerle buluşturuluyor.

 

Kansere Karşı Ferdi Kaza Sigortası hakkında değerlendirmede bulunan MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven; “COVID-19 pandemisiyle birlikte sağlığın daha da ön planda olduğu bir döneme girdik. Bu dönemde müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerde kanser tedavisini içeren bir ürün talebi olduğunu gördük ve müşteri odaklı yaklaşımımız doğrultusunda Kansere Karşı Ferdi Kaza Sigortası ürününü hazırladık. Amacımız hem sağlıklı günlerinde, hem de zor dönemlerinde müşterilerimizin her açıdan iyi hissedeceği şekilde yanlarında olmak” dedi.

 

Kansere Karşı Ferdi Kaza Sigortası kanser teminatına ek olarak kaza sonucu vefat ve kalıcı sakatlık durumlarında da finansal güvence sunuyor. Denizbank ve MetLife Çağrı Merkezi üzerinden 18-59 yaş arası bireylere sunulan ürün; yılda bir defaya mahsus olmak üzere tek yönlü akciğer grafisi, EKG kalp elektrosu, tam kan sayımı, idrar tahlili, sedimantasyon, açlık kan şekeri ve total kolesterol testlerini kapsayan bir mini check-up hizmeti de sunuyor.

 

Sadece MetLife Çağrı Merkezi üzerinden sunulan Kansere Karşı Plus Ferdi Kaza Sigortası ise mini check-up hizmetine ek olarak Dört Dörtlük Asistans ve Onkoloji Paketi içeriyor. Kansere Karşı Plus Ferdi Kaza Sigortası yaptıranlara özel olarak sunulan Onkoloji Paketi içinde yer alan Medikal İkinci Görüş hizmeti ile kanser teşhisinin ardından, sigortalının en iyi teşhis ve tedavi yöntemine karar verebilmesi için ikinci bir hekim görüşünü almak istemesi durumunda, yılda bir defa yurtiçi ya da yurtdışından ikinci bir rapor, ücretsiz bir şekilde veriliyor. Sigortalının yurtdışında tedavi görmek istemesi durumunda ise tedavi olabileceği alternatif hastane, doktor ve merkezler hakkında detaylı bilgi, medikal ekip tarafından araştırma yapılarak sigortalıya sunularak indirimli bir şekilde hizmet alması sağlanıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı